









5 200 ₴

Верстат для мокрого шліфування TC-WG 200 від Einhell ідеально підходить для заточування інструмента без пошкодження заготівки.
Регульований за висотою корозійно-стійкий водяний бак використовується для охолодження заготівки.
Завдяки великій опорній поверхні шліфувальна підставка забезпечує стабільне розміщення інструментів на шліфувальному кругі впродовж тривалого періоду часу.
Чотири гумові ніжки на нижньому боці шліфмашини для мокрого шліфування забезпечують безпечну опору з низьким рівнем вібрації й точну роботу.
До комплекту входить точильний камінь для регулювання зернистості шліфувального кола, полірувальна паста для диска та кутовий упор.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 0.125 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Число обертів холостого ходу | 110 |