









3 115 ₴

Точильно — шліфувальна машина TC-WD 200/150 для мокрого/сухого шліфування являє собою практичну комбінацію, яка може використовуватися як для мокрого, так і для сухого шліфування, і тому ідеально підходить для домашніх майстрів і майстрів-аматорів. Леза всіх різновидів, свердла, ножиці або ножі можна заточувати за допомогою точила. Міцна компактна металева конструкція забезпечує довгий термін експлуатації кавомолки, а великий резервуар для води виготовлений із корозійностійкого матеріалу. Великі регульовані робочі опори підтримують різні сфери застосування, точні результати можливі завдяки безлюфтовим роликам із кулькопідшипниками.
Безпека забезпечується іскробезпечним вікном, яке можна регулювати без інструментів, і бічними захисними кожухами, що замикаються.
Чотири гумові ніжки гасять вібрації й забезпечують надійну та стійку опору під час використання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9.1 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Число обертів холостого ходу | 2980 |