







10 039 ₴

Мульчування – дуже ефективний метод догляду за газоном, завдяки якому ви подбаєте про його зовнішній вигляд та стан. Він полягає у скошуванні трави з одночасним подрібненням прокосу (вже скошеної частини трави) на дрібні шматочки. Ці обрізки потім здуваються вітром і рівномірно розподіляються по газону, щоб забезпечити джерело їжі для організмів, що живуть у ґрунті, розщеплюючи їх на поживні речовини, які можуть засвоюватися рослинами.
Акумуляторна газонокосарка GE-CM 43 Li M – це високоякісний, надійний та надзвичайно потужний інструмент, який доглядає великі газони без підключення до розетки. Завдяки новій акумуляторній системі Power X-Change від Einhell косарка оснащена двома потужними акумуляторами 18 В ємністю 4,0 Аг для тривалої роботи без громіздких кабелів живлення. Для простого індивідуального регулювання висоти стрижки передбачено центральне 6-ступінчасте регулювання висоти стрижки. GE-CM 43 Li M оснащений складною довгою ручкою, висота якої регулюється на трьох рівнях. В результаті його можна ідеально адаптувати для користувачів будь-якого зростання та зберігати у мінімальному просторі.
Кожен акумулятор має індикатор рівня заряду з трьома світлодіодами, тому можна швидко перевірити поточний рівень заряду. Крім того, акумулятор можна використовувати з усіма інструментами Power X-Change. Два швидкі зарядні пристрої в комплекті. Модель GE-CM 43 Li M має високі задні колеса, що полегшує роботу на пересіченій місцевості. Крім того, великі колеса менше тиснуть на газон.
Травозбірник оснащений індикатором рівня, так що ви відразу побачите, коли настав час випорожнити травозбірник. Міцний корпус виконаний із якісного удароміцного пластику. Практична ручка для перенесення полегшує транспортування. Крім того, саджанці можна дрібно подрібнити за допомогою комплекту для мульчування, перш ніж вони будуть рівномірно розподілені газоном. GE-CM 43 Li M рекомендується для газонів площею 600 м².
Газонокосарка поставляється без акумуляторів та зарядного пристрою, але він може бути приведений у дію за допомогою Power X-Change акумулятора.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Висота скошування | 75 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 63 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Висота | 445 мм |
| Довжина | 825 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |