









4 900 ₴

Ножиці Einhell з лінійки Power X-Change, модель GH-CH 1855 Li Solo, були позбавлені проблемного елемента традиційних ножиць, а саме шнура живлення (який часто ушкоджується, особливо при стрижці високих кущів і живоплотів, робить пристрій утруднює маневрування і викликає втому рук). Замість традиційного кабелю було використано дуже просунуте акумуляторне джерело живлення. Пристрій адаптований для роботи з акумуляторами 18 В лінійки Power X-Change. Це гарантує дуже довгу та ефективну роботу навіть на базових моделях акумуляторів із найнижчою ємністю та співпрацю з надзвичайно швидким зарядним пристроєм. Конструкцію також доповнює вертикальна гарда, прикріплена до меча, що полегшує обрізання більш високих живоплотів та чагарників.
Самі ножиці являють собою надзвичайно легку та міцну конструкцію завдяки використанню відповідних матеріалів. Робоча довжина меча до 550 мм. Крім того, він пройшов лазерне та алмазне заточування. Завдяки металевій шестірні зубці рухаються швидко, без опору та зрізають гілки максимальним діаметром 18 мм. Чохол меча і сам меч також мають отвори для зберігання пристрою у вертикальному положенні — на полиці або стіні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 620 мм |
| Відстань між ножами | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |