









13 200 ₴

Цей пристрій має багато переваг – економічний двигун потужністю до 2200 Вт та двоциліндрова конструкція дозволяють насосу створювати робочий тиск до 10 бар, який можна регулювати відповідно до вимог за допомогою редуктора тиску. Значення тиску можна вважати манометром, а завдяки швидкороз'ємному з'єднанню ми можемо підключати пневматичні аксесуари без використання додаткових інструментів. Завдяки високоякісним компонентам та конструкції насоса з масляним мастилом користувач буде насолоджуватися тривалим терміном служби продукту. Рівень олії можна легко перевірити через оглядове скло. Завдяки баку ємністю 50 літрів компресор має достатні запаси стиснутого повітря для різних застосувань.
Практичний зливний гвинт забезпечує зручність обслуговування. Запобіжний клапан забезпечує безпечну роботу користувача, а великі колеса та ручка полегшують транспортування. Дві додаткові гумові ніжки ефективно знижують вібрацію та шум, впливаючи на комфорт користувача. На якісно виготовлений бак надається гарантія 10 років на антикорозійне покриття.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 42 кг |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність компресора | 420 літр/хв |