

11 940 ₴

Масляний компресор TE-AC 270/50/10 від Einhell - це пристрій, який завдяки своїй компактній конструкції та високій ефективності ідеально підходить для роботи в майстерні та вдома, для накачування автомобільних коліс, підходить для продування, шліфування або фарбування. Завдяки повітряному ресиверу ємністю 50 літрів його можна з успіхом використовувати для більш складних робіт та пневматичних інструментів (гайкових ключів, шліфувальних машин, дрилів тощо). Рівень мастила спостерігається через оглядове вікно, за допомогою редуктора тиску можна встановити робочий тиск до 10 бар.
Пристрій живиться від мережі напругою 220-240 В

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 36 кг |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність компресора | 270 літр/хв |