






979 ₴

Електричний триммер для трави Einhell GC-ET 2522 оснащений потужним та довговічним електродвигуном потужністю 250 Вт, який забезпечує безперервну та точну роботу на краю газону. Завдяки додатковій рукоятці та зручному управлінню двома руками робота на ділянці стає не тільки простішою, а й точнішою. Електричний триммер для трави оснащений ножем з подвійною ниткою для ефективного скошування трави та системою відстеження нитки з автоматичною заправкою для зручності роботи. Корпус та додаткова рукоятка виготовлені з удароміцного високоякісного пластику. Кабель оснащений кабельним фіксатором.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна ширина скошування | 220 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 220 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання ручки по висоті | Ні |
| Складна ручка | Ні |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 250 Вт |