









5 800 ₴


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Висота скошування | 38 мм |
| Викид скошеної трави | Задній викид |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Швидкість обертання ножів | 890 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |