







14 999 ₴

Акумуляторна безщіткова газонокосарка, що мульчує, Einhell GE-CM 36/48 Li M-Solo серії Expert - високоякісний, надійний і дуже потужний інструмент, що дозволяє на одному заряді акумуляторів дбати про газони площею до 700 кв.м (при використанні 1 акуму 6,0Аh PXC).
Газонокосарка Einhell GE-CM 36/48 Li M-Solo приводиться в рух бездвигунним електродвигуном, а час роботи можна збільшити завдяки технології Double Twin Pack (два додаткові місця для підключення ще двох додаткових акумуляторів). Висоту зрізу газонокосарки для мульчування можна регулювати 6 кроків (30-75 мм), також можна встановити комплект бічного викиду, ширина стрижки становить 48 см.
Акумуляторна газонокосарка Einhell GE-CM 36/48 Li M-Solo регулюється по висоті в трьох положеннях, вона може бути ідеально відрегульована для користувачів будь-якого зростання і дозволяє зберігати в складеному вигляді газонокосарку в мінімальному просторі. Великі колеса газонокосарки надають меншого навантаження на газон.
Газонокосарка поставляється без акумуляторів і зарядного пристрою, але може бути наведена дія за допомогою 2-х Power X-Change акумуляторів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Викид скошеної трави | Бічний викид |
| Висота скошування | 75 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Максимальна ширина скошування | 480 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Мульчування | Так |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 700 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Швидкість обертання ножів | 3200 об/хв |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 |