









2 740 ₴

Акумуляторна вібраційна шліфувальна машина Einhell TE-OS 18/230 Li Solo належить до сімейства з більш ніж 200 продуктів Power X-Change, сумісних з одним типом акумуляторів. Надійна та потужна орбітальна шліфувальна машина ідеально підходить для шліфування плоских поверхонь, таких як дерев'яні мостини, панелі та облицювання. Регулятор швидкості використовується для регулювання необхідної робочої швидкості в залежності від матеріалу та області застосування. Завдяки затискному кріпленню та підставі з мікролипучками шліфувальні листи можна швидко та легко замінити на міцній та міцній алюмінієвій опорній плиті. Захоплюючі поверхні з гумовою ручкою забезпечують надійну та безпечну роботу. Додатковий пилозбірник збирає шліфувальний пил, що утворюється під час роботи. Крім того є можливість підключення пилососа, що забезпечує максимальну чистоту на робочій поверхні. У комплект поставки входять три шліфувальні листи, які дозволять вам приступити до роботи відразу після розпакування пристрою та підключення акумулятора. Для виробу потрібна одна батарея серії PXC на 18 В. Акумулятор і зарядний пристрій не входять у комплект поставки та доступні для продажу, наприклад, як практичний стартовий набір.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Вага | 1.53 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Довжина стрічки/листа | 280 мм |
| Ширина стрічки/листа | 115 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 22000 кол/хв |
| Амплітуда коливань | 2.5 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна кількість оборотів | 11000 |