



10 368 ₴

Одноциліндровий безмасляний мобільний компресор Einhell TC-AC 240/50/10 OF з прямим приводом підходить практично для всіх робіт із застосуванням стисненого повітря, особливо для оздоблювальних робіт, розпилення та надування куль і коліс, для робіт з інструментом, що працює від стисненого повітря. Завдяки використанню спеціальних компонентів безмасляний компресор Einhell TC-AC 240/50/10 OF працює повністю без масла, тому компресор не вимагає техобслуговування з контролю та доливання масла. Наявність 50 л ресивера дозволяє зберігати стиснене повітря, тому зменшується частота включення двигуна, що зменшує навантаження компресор і відповідно збільшує термін його служби. Вертикальне розташування ресивера дозволяє заощаджувати місце і робить зручнішим транспортування компресора.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип ротативного компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Максимальний тиск | 10 МПа |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Вага | 21.5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 345 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 850 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |