







8 550 ₴

Компресор Einhell TC-AC 190/50/8 - ефективний пристрій, який обов'язково має бути в гаражі або домашньої майстерні. Двигун має потужність до 1500 Вт, завдяки чому багато робіт можна виконувати з максимальним тиском 8 бар. Регульований робочий тиск може бути точно встановлений за допомогою редуктора тиску і може бути зчитаний з манометра. За допомогою швидко роз'ємного з'єднання можна швидко та без інструментів під'єднати різні пневматичні інструменти. 50-літровий бак забезпечує оптимальні запаси стисненого повітря для роботи у домашній майстерні. Масляне мастило помпа сприяє тривалому терміну служби компресора. Завдяки зворотному клапану подбали про безпеку користувача. Антивібраційна ніжка знижує шум та впливає на зручність використання. Транспортувальна ручка та два гумові колеса забезпечують мобільність та зручність транспортування.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність компресора | 75 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Вага | 26 кг |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Ні |
| Можливість транспортування | Так |