








1 260 ₴

Мульти шліфмашина TE-OS 1320 от Einhell — універсальний, компактний і дуже зручний прилад для шліфування дерева, металу та пластику. Коливання 2 мм та висока швидкість обертання 24 000 об/хв роблять відшліфовану поверхню рівною та гладкою. Ергономічна ручка Softgrip гарантує зручну роботу. Трикутна лапка розміром 150х150х100 мм ідеально підходить для шліфування у важкодоступних місцях. Пристрій має кріплення "Extreme Fix" для швидкої зміни абразивного матеріалу. Алюмінієва крильчатка вентилятора забезпечує плавну роботу. Мультишліфувальний верстат оснащений пилозбірником, який допомагає утримувати робоче місце у чистоті. Довгий 3-метровий кабель дозволяє виконувати широкий спектр робіт. Пристрій живиться від мережі напругою 220-240
Обладнання/аксесуари: наждачний папір (3xP120), пилозбірник з фільтром, гачок для кабелю.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | дельта |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Вага | 1.2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна частота коливання платформи | 24000 кол/хв |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна кількість оборотів | 12000 |