








Відправка з 12 травня 202649 790 ₴
Стрічкова косарка з приводом JK87-196L від відомої компанії Favorit прекрасно підходить для складних ділянок, покритих високою й густою рослинністю, забезпечуючи високу ефективність і надійність.
Пристрій обладнаний фірмовим двигуном Loncin обсягом 196 см3, що забезпечує надійну та комфортну експлуатацію. Робоча ширина пристрою дає змогу косити зелену смугу 87 см.
Ергономічна напрямна ручка забезпечує оптимальне керування й транспортування пристрою. Висока якість виготовлення означає, що Favorite JK87-196L гарантує чудову та тривалу роботу, наприклад, на луках.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faworyt |
| Країна виробник | Польща |
| Висота скошування | 80 мм |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 87 мм |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 1000 кв.м |
| Рівень шуму | 108 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка балкова (сінокосарка) |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59.4 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | LC1P70FC |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувацькі характеристики | |
| Система запуску | Ручний старт |
| потужність двигуна S1 | 3,5 кВт |