







12 380 ₴

Догляд за газоном полягає не тільки в регулярному скошуванні та згрішуванні залишків, необхідно також використовувати скарифікацію — процедуру догляду, яка передбачає вертикальне зрізання газону. Так само аерація чудово провітрює газон, даючи кореням рости здоровими. Поєднання цих двох функцій дає фантастичні результати! Ваш газон буде не тільки красивим, але й здоровим.
Електричний скарифікатор Favorit KCW1800 обладнаний надійним двигуном максимальною потужністю 1800 Вт. Робоча ширина скошування становить 40 см, що неабияк скорочує час виконання робіт.
Об'ємом 40 літрів, що входить до комплекту кошика, дає змогу використовувати машину довше без потреби її спорожняти.
Додатковою перевагою пристрою є плавне регулювання глибини аерації, що дає змогу використовувати його для різних основ.
Скарифікацією ми видаляємо мох, залишки старої, засохлої трави та інші забруднення. Під час скарифікації поверхня газону зрізається, даючи змогу більшій кількості води та кисню досягти коріння трави. Оброблювана в такий спосіб трава швидше відрощує нові пагони. Використання скарифікатора знижує потребу у штучному заплідненні.
Аеруючи, ми робимо газон більш аерованим, а ґрунт — більш пухким. Це призводить до підвищення еластичності газону, стимулювання росту трави та збільшення кореневої маси. Також поліпшується поглинання води та добрив, завдяки чому трава росте пишнішою, густішою й, отже, стійкішою до витоптування.
Рекомендується проводити скарифікацію навесні й аерацію навесні та восени.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Faworyt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина обробки | 12 мм |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Рівень шуму | 102 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Ширина обробки | 400 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Задні колеса | 16 см |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Передні колеса | 14 см |
| Площа газону (рекомендована) | 600 м2 |
| Регулювання робочої глибини | рідинна |
| Система заміни валів | без інструментів |
| Тепловий захист | Да |
| Частота | 50 Гц |