





9 870 ₴
Скарифікатор — ідеальна машина для тих, хто доглядає за своїм газоном.

Скарифікація газону — це процедура, яка містить неглибоку вертикальну стрижку газону. Його мета — видалити залишки старого, відмерлого дерна, що схожий на повсть. У шарі повсті можуть розмножуватися хвороботворні грибки й бактерії. Видалення повсті полегшить проникнення кисню, світла, поживних речовин і води до коріння трави. Це підвищить ефективність поливання та добрива газону. Скарифікація також допомагає боротися з бур'янами та мохом на газоні.
Аерація газону спрямована на аерацію, розпушування та загальне поліпшення структури ґрунту. Завдяки цій процедурі ґрунт безпосередньо під дерном дає змогу воді та добривам легше проникати до коріння. Це також збільшує регенеративну здатність трави — вона стійкіша до витоптування і створює щільний, рівний газон.
Завдяки двом роздільним роликам пристрій дає змогу аерувати та скарифікувати окремо, що дає змогу ще точніше працювати під час догляду за газоном.
Скарифікацію ми проводимо переважно навесні та восени, а аерацію — процес, який можна проводити частіше, можливість поділу цих заходів — велика перевага нашого апарата.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Faworyt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина обробки | 12 мм |
| Кількість ножів (спиць) на валу аератора | 6 |
| Кількість ножів на валу скарифікатора | 12 |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Тип травозбірника | М'який |
| Ширина обробки | 340 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Задні колеса | 14 см |
| Кількість пружин | 40 шт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ножа, пружини | сталь |
| Передні колеса | 16 см |
| Площа газону (рекомендована) | 500 м2 |
| Регулювання робочої глибини | рідинна |
| Система заміни валів | без інструментів |
| Тепловий захист | Да |