








4 898 ₴
Електричний скарифікатор та аератор GC-SA 1231/1 – це високоефективний та надійний комбінований пристрій, який послужить гарною службою у сфері догляду за здоровим газоном для аерації та скарифікації невеликих та середніх ділянок ґрунту. Ножовий ролик з 8 високоякісними подвійними ножами на шарикопідшипниках ретельно видаляє бур'яни та мох, включаючи коріння. Аераційна ковзанка, також встановлена на шарикопідшипниках, забезпечує професійну аерацію ґрунту за допомогою 42 гачків. Потужний двигун потужністю 1200 Вт з високим крутним моментом забезпечує плавну роботу. Встановлюючи робочу глибину в три етапи, культиватор та аератор можуть добре адаптуватися до вимог ґрунту та рослинності. Додаткове положення для паркування надійно захищає навісне обладнання і землю. Широкі колеса полегшують роботу на нерівній місцевості і водночас дбайливо ставляться до газону. Збірний кошик має ємність 28 літрів. Пристрій має міцний корпус із якісного міцного пластику. Завдяки складній ручці скарифікатор можна зберігати так, щоб він не займав дуже багато місця. Пристрій рекомендується газонам площею до 300 м2.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Кількість ножів (спиць) на валу аератора | 8 |
| Кількість ножів на валу скарифікатора | 45 |
| Кількість регулювань глибини обробки | 3 |
| Об'єм травозбірника | 28 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Ширина обробки | 310 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |