









4 400 ₴
Для захисту квітів, декоративних рослин та інших чутливих предметів пристрій має міцну металеву кришку для квітів.
Завдяки практичній додатковій рукоятці триммером можна точно керувати обома руками та індивідуально регулювати.
Телескопічну рукоятку з алюмінію можна плавно відрегулювати для зростання з оптимальною роботи з триммером.
Акумуляторний триммер Einhell GE-CT 18/28 Li-Solo оснащений моторною головкою, яку можна повертати на 180° та нахиляти у 3-х напрямках. Це означає, що трав'янисті ділянки на складних краях можна обережно підстригти без особливих зусиль.
Акумуляторний триммер для трави стане справжнім помічником у будь-якому місці саду. Наприклад, завдяки котушці з нитками чисті краї стають дитячою грою, тоді як рослини та квіти захищені системою Flowerguard.
Ідеально підстрижений газон навіть на краях та у вузьких місцях
Високопродуктивний акумуляторний триммер для трави GE-CT 18/28 Li-Solo забезпечує точні результати скошування із шириною зрізу 28 см завдяки потужній технології тримера. Цілком автоматичне відстеження різьблення завжди забезпечує оптимальну довжину нитки без ручного відстеження.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Ширина скошування ліски | 280 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість оборотів | 8000 |