









3 600 ₴

Кутова шліфувальна машина TE-AG 18 Li Solo від Einhell належить до великого сімейства акумуляторних інструментів в системі Power X-Change для дому та саду. Інструмент призначений для шліфування, різання та полірування. З метою безпеки передбачено функцію плавного пуску. Відключення при перевантаженні, міцний алюмінієвий корпус редуктора та модифікована подача повітря, безщітковий двигун сприяють збільшенню терміну служби. Для зручності роботи двигун та трансмісія розділені для дуже плавної роботи. Ручка може бути встановлена у трьох положеннях. Швидкий випуск усуває потребу в гайковому ключі під час заміни дисків.

Акумулятор Power Power складається з більш ніж 75 пристроїв, що працюють від одного типу акумуляторів. Якщо у вас є батарея, ви можете купити інші пристрої у версії SOLO без батареї і зарядного пристрою. Крім того, є можливість купити акумулятори різної ємності (від 2 Ач до 5,2 Ач) та різні типи зарядних пристроїв.
Інструмент поставляється з Power X-Change акумулятором 18V 2,5 Ah і зарядним пристроєм.
Поставляється з Power X-Change акумулятором 18V 2,5 Ah і зарядним пристроєм
Обладнання/аксесуари: прогумована рукоятка, ключ для леза, захисний кожух леза.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 115 мм |
| Основна рукоятка | Поворотна |
| Вага | 1.69 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |