









5 999 ₴
Продукт входить до сімейства інтелектуальних Power X-Change: потужні літій-іонні акумулятори можна комбінувати з більш ніж 200 пристроями на базі системи PXC. Напірний обприскувач ідеально підходить для власників садів, які цінують захист рослин, які хочуть рівномірно розподіляти добрива або хімічно боротися з бур'янами. Завдяки автоматичному насосу обприскувача немає потреби нагнітати тиск вручну. Прозорий резервуар зі шкалою швидко та легко показує рівень заповнення, великий заливний отвір використовується для простого та безпечного заповнення. Латунне сопло регулюється індивідуально. Потужна розпилювальна трубка виготовлена з нержавіючої сталі і оснащена кнопкою управління, що замикається. Для виробу потрібна одна батарея серії PXC на 18 В. Акумулятор і зарядний пристрій не входять у комплект постачання та доступні для продажу, наприклад, як практичний стартовий набір.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 17 л |
| Довжина шланга | 140 см |
| Загальна вага | 4.7 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 40 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4.5 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 18 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |