






12 100 ₴
З потужною акумуляторною газонокосаркою Einhell GP-CM 36/41 Li-Solo ви зможете швидко надати форму своєму газону. Легкий та маневрений, але потужний, він косить газони площею до 2 м ² на одному заряді акумулятора (4x 0,500 Аг).

Косарка працює з максимальною швидкістю холостого ходу 3400 об/хв та шириною скошування 41 см.
Косарка Einhell GP-CM 36/41 Li-Solo перетворює догляд за домашнім садом у справжнє задоволення.
Він працює за напрузі 36 вольт, тобто. із двома 18-вольтовими акумуляторами Power X-Change (акумулятори з ексклюзивними літій-іонними елементами можна комбінувати з усіма представниками сімейства Power-X-Change). Акумулятори та відповідний зарядний пристрій продаються окремо.
Використання цієї косарки, оснащеної великими колесами, значно полегшується шестиступеневим центральним регулюванням висоти, яке можна регулювати від 2,5 см до 7,5 см. Завдяки вбудованому гребеню ви можете косити траву навіть близько до краю.
Міцна та легка алюмінієва довга ручка регулюється по висоті для індивідуального ергономічного налаштування, а також для роботи без втоми протягом тривалого часу. Крім того, косарка оснащена 50-літровим траво збірником із практичним індикатором рівня заповнення.
Після роботи завдяки складаній ручці його можна легко скласти та зберігати, завдяки чому він займає мало місця, а вбудована ручка для перенесення та алюмінієва конструкція забезпечують легке та безпроблемне транспортування.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 850 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 410 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Бічний викид |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Алюміній |
| Швидкість обертання ножів | 3400 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 480 мм |
| Вага | 15.15 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 |
| Гарантійний термін | 36 |