









13 600 ₴
GE-CM 43 Li – це високоякісний, надійний та надзвичайно ефективний пристрій, який дбає про догляд за великими газонами незалежно від джерела живлення. Косарка допускає просте індивідуальне регулювання на шести централізовано регульованих рівнях. Косарка також оснащена довгою складною ручкою, яку можна відрегулювати за трьома рівнями висоти.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 500 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Бічний викид |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 63 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 445 мм |
| Вага | 16.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 |
| Гарантійний термін | 36 |