









5 900 ₴
Електронне регулювання швидкості забезпечує хороший догляд за газоном – за потреби можна швидко встановити максимальну швидкість 9000 об/хв.
Додаткова ручка з м'яким покриттям, що регулюється, забезпечує роботу без втоми і додаткову безпеку під час використання.
У комплект входить практичний плечовий ремінь, що підвищує зручність використання та є додатковим захистом.
Практичний настінний кронштейн встановлений так, щоб акумуляторний тример не займав зайвого місця у гаражі чи садовому сараї.
Акумуляторний тример має знімну ручку з легкого алюмінію, що робить його дуже зручним, зручним у використанні та компактним при зберіганні. Так званий «квітковий покрив» захищає квіти та декоративні рослини в саду від обрізання нитками.
Тример належить до інноваційного сімейства Power X-Change. Акумулятори системних серій можна використовувати з усіма пристроями Power X-Change. Для роботи потрібні дві батареї 18 В. Вони не входять у комплект. Акумулятор та зарядний пристрій можна придбати окремо.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Вигнута |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.11 кг |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна кількість оборотів | 9000 |
| Гарантійний термін | 36 |