









77 640 ₴
Надійний простий в управлінні та налаштуваннях верстат з чудовим співвідношенням «ціна-якість», оптимально підходить як для домашнього майстра, так і для невеликої столярної майстерні.
Основний робочий стіл циркулярної пилки по дереву Holzmann TS 250 виготовлений з чавуну, а подовження столу з оцинкованої сталі надійно захищене від корозії і має паралельний та кутовий упор.
У стандартній комплектації циркулярна пилка по дереву Holzmann TS 250 оснащена рухомим робочим столом (кареткою), який дозволяє точно подавати заготовку в зону різання.
Пильний блок добре збалансований і надійно закріплений на станині, що дозволяє проводити якісне різання деревини.
За допомогою ручного маховика за шкалою можна відрегулювати висоту пильного диска над робочим столом і таким чином контролювати глибину пропилу. Крім того, є можливість змінювати нахил пильного диска від 90° до 45°.
Захистний кожух пиляльного диска має патрубок для видалення стружки, який підключається до основного патрубка зовнішньої аспіраційної системи.
Двигун циркулярної пилки по дереву Holzmann TS 250 має захист від перевантаження, яке автоматично відключає електроживлення.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Вага | 107 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 65 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 80 мм |
| ЧПУ | Немає |
| Напруга живлення | 380 В |
| Ширина пропилу | 750 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1000 |
| Діаметр диска | 254 |
| Діапазон нахилу | 90° – 45° |
| Довжина | 1450 |
| Довжина столу | 635 |
| Потужність | 3.1 |
| Наявність рухомої каретки | Да |
| Розширення столу | 580 мм |
| Число обертів холостого ходу | 4000 |
| Ширина | 1000 |
| Розміри столу | |
| Ширина столу | 420 мм |