









7 200 ₴

Електрична газонокосарка Einhell GC-EM 1500/36 є високоякісним, дуже потужним пристроєм для амбітних садівників-аматорів, що відповідає найвищим вимогам у скошуванні газонів середнього розміру. Потужний 1500 Вт Carbon Power двигун забезпечує відмінні результати різання навіть у густій траві завдяки його високому моменту, що крутить. Газонокосарка Einhell GC-EM 1500/36 має 5-ступінчасте осьове регулювання висоти стрижки, висота зрізу може бути попередньо обрана від 25 до 65 мм. Ергономічна ручка може бути скоригована до кожного користувача за допомогою простих налаштувань для особливо ергономічної роботи. Електрична газонокосарка рекомендується для безперервного косіння газонів площею до 600 м2. Кабельний затискач для кріплення кабелю дозволяє зняти натяг і захищає кабель живлення від зносу та пошкоджень. Широкі колеса зберігають газон та полегшують роботу у важкодоступній місцевості. 38-літровий траво збірник забезпечує простір для великих робіт, необхідність очищення можна побачити завдяки індикатору рівня. Корпус та траво збірник 38 л виготовлені із пластику високої якості. Газонокосарка Einhell GC-EM 1500/36 оснащена складною, довгою ручкою, яка дозволяє зберігати в складеному вигляді газонокосарку в мінімальному просторі. Для зручності перенесення є інтегрована ручка.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 600 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 360 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 38 л |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3400 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 94.9 дБ |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 455 мм |
| Ширина | 725 мм |
| Висота | 327 мм |
| Вага | 10.3 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |