




4 900 ₴
ОПИС
Мотокоса PARMA PR-BC52-5 європейської збірки - ідеальний вибір для ділянки будь-якого типу Бувають ситуації, коли проста газонокосарка не в змозі вирішити тих завдань, які перед нею стоять. Це стосується тих моментів, коли ландшафт певної ділянки не дозволяє використовувати такий габаритний пристрій як газонокосарку. У цих та багатьох інших випадках приходить на допомогу лідер у сфері сільськогосподарських інструментів – мотокоса.
ХАРАКТЕРИСТИКА
Тип| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Парма |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна ширина скошування | 455 мм |
| Потужність двигуна | 6.8 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина штанги,м | 1.5 |
| Максимальна кількість оборотів | 9000 |
| Потужність, кВт | 5 |
| Тип назначения | Потужна бензинова мотокоса (бензокоса) для трави PARMA PR-BC52-5: 5 кВт/6.8 л.с, 52 см3, 9000 об./хв |