





13 600 ₴
Легка та маневрена: такий є газонокосарка Easy з привабливою ціною. Вона перетворює стриження газону на задоволення!
Газонокосарка Easy 4.20 PS вражає своїм чудовим співвідношенням ціни та якості. Завдяки надійності техніки бензинова газонокосарка Easy 4.20 PS полегшує роботу у власному саду. Аеродинамічний корпус із листової сталі встановлює оптимальні результати захоплення та стриження, а також забезпечує тривалий термін експлуатації бензинової газонокосарки.
Бензинова газонокосарка із шириною косіння 42 см забезпечує просте та маневрове стриження. Висоту зрізу можна налаштувати централізовано в 7 етапів від 30 до 75 мм одним рухом, щоб адаптувати схему стриження до ваших особистих вимог. Двигун потужністю 2,0 кВт із праймером карбюратора легко запускається. Підходить для газонів площею 800 квадратних метрів.
Кермо ергономічної форми та зручні для руху по газону колеса на кулькопідшипниках також підвищують комфорт роботи. Корпус із листової сталі з порошковим покриттям розрахований на тривалий термін експлуатації. Ловник трави об'ємом 50 л можна зберігати окремо для економії місця.


|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Задній викид, Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 140 куб. см |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.1 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип назначения | Професійна бензинова газонокосарка для трави AL-KO 4.20 P-S Easy : об'єм двигуна 140 смЗ, 2850 об/хв (113794) |