







7 771,40 ₴
Споживана потужність двигуна скарифікатора становить 1300W, що в залежності від приладдя дозволяє розпушувати, прочісувати та очищати верхні шари газонів у приватних садибах.
Леза спеціальної форми на скарифікаторі прочісують травинки між стеблами трави, видаляючи непотрібний старий мат із газону, не пошкоджуючи молоду траву. Крім того, скарифікатор робить вертикальні надрізи у землі, що покращує її насичення киснем.
При обробці газону тонкими штифтами його поверхня очищається, що покращує оксигенацію, аерацію та дренаж.
Не піддавайте скарифікатору впливу дощу або вологи, а також не використовуйте його у вологій або дуже високій траві або для подрібнення листя.
Скарифікатор призначений лише для домашнього використання. Скарифікатор слід використовувати лише за призначенням та відповідно до цих інструкцій.

| Бренд: | Hyundai |
| Тип: | Аератор-скарифікатор |
| Живлення: | мережа 220V / 50Гц |
| Двигун: | електричний |
| Потужність двигуна кВт (к.с.): | 1,3 (1,77) |
| Робоча система: | короткі вигнуті ножі, пружинні зубці |
| Ширина захвату, см: | 32 |
| Глибина обробки, мм: | 15 |
| Регулювання глибини: | так (4 ступені) |
| Місткість травозбірника, л: | 30 |
| Вага, кг: | 9,5 |
| Додатково: | Функції: аерація та скарифікація. Леза спеціальної форми на скарифікаторі прочісують травинки між стеблами трави, видаляючи непотрібний старий мат із газону, не пошкоджуючи молоду траву. Крім того, скарифікатор робить вертикальні надрізи у землі, що покращує її насичення киснем. При обробці газону тонкими штифтами його поверхня очищається, що покращує оксигенацію, аерацію та дренаж. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Глибина обробки | 150 мм |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип травозбірника | М'який |
| Ширина обробки | 320 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9,5 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Потужність, Вт | 1300 |
| Робоча глибина (мм) | 10 (+5) |
| Напруга, В/Гц | 220-240 / 50 |
| Обертання осі без навантаження, об / хв | 3000 |