









2 350 ₴
Ранцевий напірний обприскувач місткістю 16 л ідеально підходить для обприскування та розпилення захисних речовин і добрив. Продукт характеризується міцною металевою телескопічною трубкою зі змінними насадками та ефективним мембранним насосом, що працює від вбудованої батареї 12 В, завдяки чому пристрій сам створює відповідний робочий тиск.
Акумулятор пристрою можна успішно зарядити за допомогою швидкого заряджання, що входить до комплекту. У передній частині обприскувача є чіткий індикатор рівня заряду акумулятора.
Задня стінка, яка стикається зі спиною, забезпечена спеціальним килимком, подає повітря та вентилює тіло. Це рішення дає змогу довго та комфортно працювати навіть у спекотні дні. Зручні регульовані лямки роблять роботу комфортною. Невелика вага пристрою в поєднанні зі зручною системою перенесення забезпечує комфортну та ефективну роботу.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 130 см |
| Загальна вага | 6.5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 15 А. г |