






1 960 ₴
Обприскувач LEX AES-16 — один із найпотужніших акумуляторних обприскувачів з об'ємом бака 16 літрів. Застосування для обприскування рослин на невеликих садових ділянках, а також теплицях, парниках та інших закритих приміщеннях. Має правильну систему дозування розпилення препаратів, яка максимально дає змогу контролювати процес розпилення й економно використовувати розпилювальний препарат. Вирізняється ергономічним дизайном і досить простий в експлуатації. Однією з численних переваг роботи з цією моделлю акумуляторного обприскувача є практично безшумна робота обладнання. Завдяки алюмінієвій телескопічній трубці можна повноцінно обробляти невеликі чагарники та дерева.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 130 см |
| Загальна вага | 6.5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 15 А. г |