



5 490 ₴
Невеликий бензиновий міні генератор Einhell TC-PG 10/E5 з міцним і малотоксичним 2-тактним двигуном, номінальною потужністю 680 Вт і максимальною потужністю 800 Вт. Даний генератор важить18.8 кг, об'єм паливного бака до 4 л.
На панелі: 1 розетка 230 В/50 Гц.
Генератор має опорну раму с вібропоглинаючими ніжками для захисту пристрою та зручності транспортування. Крім того, генератор захищений вимикачем від перевантаження та функцією відключення за низького рівня масла.
Зручний запуск завдяки надійному тросу приводу.
Особливості та переваги генератора Einhell TC-PG 10/E5:
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника |
TC-PG 10/E5 |
|
Артикул |
4152535 |
|
Потужність |
680 Вт |
|
Макс. потужність: |
800 Вт |
|
Номінальний струм: |
2,96 А |
|
Кількість розеток: |
1 шт. 230 В |
|
Об'єм двигуна: |
63,5 см³ |
|
Макс. потужність двигуна: |
1 кВт / 1,36 к.с. |
|
Кількість циліндрів: |
1 |
|
Паливний бак: |
4 л |
|
Тип палива: |
бензин : масло 1:40 |
|
Час роботи при навантаженні 2/3: |
6,6 год. (прибл. 0,6 л/год) |
|
Рівень звукового тиску LpA: |
68,5 дБ |
|
Рівень звукової потужності LWA: |
90 дБ |
|
Вага нетто: |
18.8 кг |
|
Вага брутто: |
20.3 кг |
|
Розміри в упаковці: |
430 × 353 × 348 мм |
|
Гарантія |
12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 0.8 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 0.68 кВт |
| Номінальна сила струму | 2.96 А |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 353 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 348 мм |
| Вага | 18.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 63.5 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |