






14 499 ₴
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 35/E5 з міцним і малотоксичним 4-тактним двигуном, номінальною потужністю 2600 Вт і максимальною потужністю 3100 Вт. Великий 15-літровий бак має індикатор рівня заповнення.
На панелі: 2 розетки 230 В/50 Гц та вольтметр.
Призначений для домашнього використання, це професійний генератор, здатний працювати довго в будь-якому діапазоні навантаження.
Завдяки дотриманню норм викидів Е5 чотиритактний бензиновий двигун з повітряним охолодженням працює з низьким рівнем викидів.
Для передачі електроенергії на кінцеві пристрої має дві розетки на 230, включаючи вольтметр, що показує напругу.
Функція АВР (автоматична система контролю напруги) забезпечує стабільну вихідну потужність.
Для тривалого використання обладнання має вимикач перевантаження та відключення за низького рівня масла. Генератор запускається простим у використанні тросом.
Особливості та переваги генератора Einhell TC-PG 35/E5
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника |
TC-PG 35/E5 |
|
Артикул |
4152551 |
|
Потужність |
2600 Вт |
|
Макс. потужність: |
3100 Вт |
|
Номінальний струм: |
11,3 А |
|
Кількість розеток: |
2 шт. 230 В |
|
Об'єм двигуна: |
208 см³ |
|
Макс. потужність двигуна: |
4,1 кВт / 5,6 PS |
|
Кількість циліндрів: |
1 |
|
Тип: |
4-тактний / генератор Синхронний |
|
Оберти х. х. |
3000 об/хв |
|
Моторне мастило: |
≈ 0,6 л, 10W40 |
|
Паливний бак: |
15 л |
|
Тип палива: |
нормальний бензин без свинцю (E10) |
|
Час роботи при навантаженні 2/3: |
10,7 год. (≈ 1,4 л/год) |
|
Рівень звукового тиску LpA: |
74 Дб |
|
Рівень звукової потужності LWA: |
96 дБ |
|
Вага нетто: |
42.1 кг |
|
Вага брутто: |
44.6 кг |
|
Розміри в упаковці: |
603 × 475 × 455 мм |
|
Гарантія |
12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 3.1 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2.6 кВт |
| Номінальна сила струму | 11.3 А |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Довжина | 603 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Вага | 42.1 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |