








26 599 ₴
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 55/E5 з міцним і малотоксичним 4-тактним двигуном, забезпечує безперервну потужність 230 В~ - 3000 Вт та максимальною потужністю 3300 Вт, 400В 3~ - 3600 Вт та максимальною потужністю 5500 Вт. Великий 25-літровий бак має індикатор рівня заповнення.
На панелі: 2 розетки 230 В/50 Гц та 1 розетка 400 В.
Призначений для домашнього використання, це професійний генератор, здатний працювати довго в будь-якому діапазоні навантаження.
Завдяки дотриманню норм викидів Е5 чотиритактний бензиновий двигун з повітряним охолодженням працює з низьким рівнем викидів.
Функція АВР (автоматична система контролю напруги) забезпечує стабільну вихідну потужність, електричний запуск зручний для користувача, а стартерна батарея вже входить у комплект виробу, а також є запуск надійним тросом.
Для тривалого використання обладнання має вимикач перевантаження та відключення за низького рівня масла.
Є ручка та колеса для зручного транспортування.
Особливості та переваги генератора Einhell TC-PG 55/E5:
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника |
TC-PG 55/E5 |
|
Артикул |
4152562 |
|
Потужність |
3000 Вт |
|
Макс. потужність: |
5500 Вт |
|
Номінальний струм: |
230 В~ 13 А / 400 В 3~ 5,2 А |
|
Кількість розеток: |
2 шт. 230 В~/ 1 шт. 400 В 3~ |
|
Об'єм двигуна: |
389 см³ |
|
Макс. потужність двигуна: |
7,5 кВт / 10 PS |
|
Кількість циліндрів: |
1 |
|
Тип: |
4-тактний / генератор Синхронний |
|
Оберти х. х. |
3000 об/хв |
|
Моторне мастило: |
≈ 1,1 л, 10W40 |
|
Паливний бак: |
25 л |
|
Тип палива: |
нормальний бензин без свинцю (E10) |
|
Час роботи при навантаженні 2/3: |
11,7 год. (≈ 2,13 л/год) |
|
Рівень звукового тиску LpA: |
74 Дб |
|
Рівень звукової потужності LWA: |
96 дБ |
|
Вага нетто: |
82.5 кг |
|
Вага брутто: |
86.5 кг |
|
Розміри в упаковці: |
710 × 570 × 590 мм |
|
Гарантія |
12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Номінальна сила струму | 13 А |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Вага | 82.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |