







4 396 ₴
Компактний відбійний молоток електричний Vitals Master At 1310p у форм-факторі перфоратора з патроном SDS-Max. Сила удару досягає 10 Дж. Легкість та компактність цієї моделі дає змогу її використовувати у важкодоступних місцях. Антивібраційне заднє руків’я зменшує згубний вплив вібрації на здоров’я оператора та підвищує комфорт під час використання інструменту. Відбійний молоток електричний Vitals Master At 1310p комплектується двигуном номінальної потужності в 1300 Вт. Для зручності використання прогумований мережевий кабель збільшений до 4 метрів. У комплекті постачання передбачено кейс та витратні матеріали. Пускова кнопка ергономічна та має збільшений розмір для зручності.
Гарантія на молоток відбійний електричний Vitals Master At 1310p становить 36 місяців.
| Номінальна напруга, В | 230 |
| Номінальна частота струму, Гц | 50 |
| Максимальна потужність, кВт | 1,3 |
| Частота ударів, уд/хв | 4100 |
| Енергія удару, Дж | 10,0 |
| Тип патрона | SDS-Max |
| Габаритні розміри кейса, мм | 455×346×116 |
| Маса нетто/брутто, кг | 8,2/8,5 |
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна сила удару | 10 Дж. |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувацькі характеристики | |
| Габаритні розміри кейса, мм | 455×346×116 |
| Номінальна частота струму, Гц | 50 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Відбійний молоток Vitals Master At 1310p SDS-Max,10Дж, 1,3 кВт, 4100 уд./мин., 8,2кг»