



Відправка з 16 травня 202613 299 ₴
Holzmann DSM 250 – промисловий точильно-шліфувальний верстат з колами різної абразивності. Завдяки двом абразивним колам діаметром 250 мм, що встановлюються в цій моделі, у Вас з'явиться можливість проводити одночасно грубе та фінішне шліфування, зачищення, заточування різних різальних інструментів: сокир, кіс, ножів та ножиць, інших побутових та професійних інструментів.
Виконувати роботу Ви зможете з великим комфортом, оскільки завдяки опорним пластинам Ваші руки будуть менше втомлюватися, а захисні екрани убережуть Ваші очі від іскор і абразиву, що виникають при заточенні.
Він витримує інтенсивні навантаження та здатний працювати тривалий час без перерв. Підійде він для облаштування і домашньої майстерні, де майстер-аматор завжди знайде застосування. Настільна конструкція надійно фіксується до стільниці, тому під час активності вібрація не з'являється. Завдяки цьому гарантується точність та акуратність точіння, шліфування.
|
Тип верстата: |
Точильний |
|
Споживча потужність: |
0.9 кВт |
|
Число оборотів холостого ходу: |
2950 об/хв. |
|
Максимальний діаметр диска: |
250 мм |
|
Напруга: |
220 В |
|
Частота: |
50 Гц |
|
Кількість дисків: |
2 шт. |
|
Вага: |
34 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Споживана потужність | 0.9 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 34 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Число обертів холостого ходу | 2950 |