





3 055 ₴
Насос заглибний дренажно-фекальний NOWA WQD C850f призначений для перекачування забруднених вод – побутових, комунальних, сільськогосподарських.
За своєю конструкцією насос заглибний дренажно-фекальний NOWA WQD C850f належить до заглибних моноблокових відцентрових насосів із вертикальним розташуванням вала й бічним розташуванням напірного патрубка. Насос може бути встановлений на тверду основу або підвішений на гнучкому тросі за ручку для перенесення.
Насос не призначений для перекачування мінеральної та морської води, агресивних і легкозаймистих рідин і розчинів. Вода, що перекачується насосом, не повинна містити великі абразивні або тверді вкраплення.
| Об`ємна подача (Q), л/хв | 0 | 67 | 100 | 151 | 192 | 238 | 240 |
| Об`ємна подача (Q), м3/год | 0 | 4,16 | 5,0 | 7,5 | 9,8 | 11,5 | 14,4 |
| Напір (Н), м | 12,0 | 9,0 | 7,0 | 4,5 | 2,5 | 1,0 | 0 |
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOWA |
| Вага | 10.4 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 12 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Брудна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна кількість пусків в годину | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | тривалий (S1) |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Діаметр нагнітального патрубка, дюйм (мм) | G2-B |
| КЛАС ІЗОЛЯЦІЇ | В |
| Максимальна глибина занурення, м | 6 |
| Максимальна об'єднання ємна подача (Qmax), л/хв | 14,4 |
| Робоча частота обертання, об/хв | 2850 |