





4 971 ₴
Помпа заглибна дренажно-фекальна NOWA WQCD C1500f призначений для перекачування забруднених вод – побутових, комунальних, сільськогосподарських.
За своєю конструкцією помпа заглибний дренажно-фекальний NOWA WQCD C1500f належить до заглибних моноблокових відцентрових помп із вертикальним розташуванням вала й бічним розташуванням напірного патрубка. Помпа може бути встановлений на тверду основу або підвішений на гнучкому тросі за ручку для перенесення.
Помпа не призначена для перекачування мінеральної та морської води, агресивних і легкозаймистих рідин і розчинів. Вода, що перекачується помпою, не повинна містити великі абразивні або тверді вкраплення.
| Максимальна об’ємна подача (Qmax), л/хв | 16,2 |
| Максимальний напір (Нmax), м | 15 |
| Споживана потужність (Р1), Вт | 1500 |
| Робоча частота обертання, об/хв | 2850 |
| Напруга мережі, В | 230 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Режим роботи | тривалий (S1) |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | В |
| Максимальна глибина занурення, м | 6 |
| Діаметр нагнітального патрубка, дюйм (мм) | G2-B |
| Довжина кабелю живлення, м | 10 |
| Габарити помпи, мм | 270х210х455 |
| Маса нетто/брутто, кг | 16,6/17,2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOWA |
| Вага | 16.6 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Максимальна глибина занурення | 6 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Брудна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 455 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Ширина | 270 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ріжуча насадка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Режим роботи | тривалий (S1) |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Діаметр нагнітального патрубка, дюйм (мм) | G2-B |
| КЛАС ІЗОЛЯЦІЇ | В |
| Максимальна об'єднання ємна подача (Qmax), л/хв | 16,2 |
| Максимальний напір (Нмах), м | 15 |
| Робоча частота обертання, об/хв | 2850 |