





3 900 ₴
Електронагрівач Kraft & Dele потужністю 3,5 кВт. Пристрій має нагрівач зі спеціального композиту міді та нержавіючої сталі, завдяки чому чудово відводить тепло, вентилятор виштовхує велику дозу гарячого повітря, обігрівач забезпечує циркуляцію теплого повітря у приміщенні.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 3500 Вт |
| Споживана потужність | 3.5 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 45 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 234 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 284 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 |