





2 650 ₴
Споживана потужність: 250 Вт Тип машини: вібро Швидкість х.х: 7000 - 12000 об/хв.
Компактна, надійна, зручна шліфувальна машина Einhell TE-OS 2520 E серії Expert призначена для чищення/шліфування великих поверхонь із дерева, пластику чи металу. Електронний контроль швидкості дозволяє відрегулювати потужність машини в залежності від оброблюваного матеріалу. Затискний механізм та мікро-липучка на інструменті дають користувачеві вільний вибір абразивів, які можуть бути замінені швидко та легко. Завдяки ергономічному дизайну та м'якій накладці шліфувальну машину Einhell TE-OS 2520 E дуже зручно тримати у руці. Для забезпечення низького рівня вібрації було розроблено спеціальні віброізолятори. Активна система видалення пилу з фільтром зберігає робочу зону в чистоті, а можливість підключення пилососа забезпечує максимальну чистоту. Для зберігання та транспортування шліфувальної машини у комплекті йде пластиковий кейс.
Особливості шліфувальної машини Einhell TE-OS 2520 E:
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника |
TE-OS 2520 E |
|
Артикул |
4460620 |
|
Потужність |
250 Вт |
|
Тип: |
Вібро |
|
Оберти х. х. |
7000 - 12000 об/хв |
|
Швидкість коливань: |
14000 - 24000 об/хв |
|
Коливальний контур: |
2 мм |
|
Шліфувальна поверхня: |
230 х 115 мм |
|
Розмір шліфувального паперу (липучка): |
230 х 115 мм |
|
Розмір шліфувального паперу (зажим): |
280 x 115 мм |
|
Вага нетто: |
1.9 кг |
|
Вага брутто: |
3.6 кг |
|
Розміри в упаковці: |
410 × 138 × 190 мм |
|
Гарантія |
36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Максимальна частота коливання платформи | 24000 кол/хв |
| Вага | 1.9 кг |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальна кількість оборотів | 12000 |
| Колебальний контур: | 2 мм |
| З' єднання з мережею: | 230В ~ 50Гц |
| Розмір шліф поверхности: | 230 х 115 мм |
| Розмір шліфувального паперу (затискач): | 280 x 115 мм |
| Розмір шліфувального паперу (липучка): | 230 х 115 мм |
| Розміри в упаковці: | 410 x 138 x 190 мм |
| Швидкість коливань: | 14000 - 24000 об/мін |
| Швидкість х.х: | 7000 - 12 000 об/мин |