







2 601 ₴
Електричний тепловентилятор RIPPER PTC – переносний опалювальний пристрій, призначений для тимчасового або постійного обігріву приміщень. Область використання електричного обігрівача RIPPER PTC досить широка: обігрів та вентиляція житлових, виробничих та допоміжних приміщень невеликого об'єму (квартири, дачі, будівельні об'єкти, теплиці, оранжереї, склади, гаражі, торгові павільйони), сушка, сушіння білизни тощо.
Дана модель, що володіє тепловою потужністю 2000/3000 Вт, здатна обігріти приміщення площею до 40 м2. При цьому обігрівачем створюється потік повітря, що дорівнює 210 м ³ / год.
Принцип дії тепловентилятора простий – обігрів приміщень здійснюється завдяки інтенсивному нагнітання та безперервному руху повітряного потоку через нагрівальний елемент, який створюється вбудованим електричним вентилятором. З метою пожежної безпеки та запобігання виходу з ладу пристрою для досягнення критичного рівня його нагрівання, конструкцією передбачено захист від перегріву. Для підтримки постійної температури у приміщенні використовується термостат. Електричний тепловентилятор RIPPER PTC має сучасний дизайн, надійний в роботі, простий в експлуатації та обслуговуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Продуктивність | 210 куб.м/год |
| Теплова потужність | 3000 кВт |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Виробник | Dacia |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 3000 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Да |
| Вентиляція без нагрівання | Да |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Нове |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв. м |