









7 125 ₴
Теплові гармати Einhell GE-HG 18/370 Niro Li-Solo D/AT – дуже ефективні пристрої для обігріву складів, цехів та сільськогосподарських приміщень площею до 350 м2. Вони забезпечують швидке, ефективне та безпечне обігрів. Вони портативні та прості у використанні. Вони ідеально підходять для використання як постійне джерело тепла.
Обігрівач Einhell GE-HG 18/370 Niro Li-Solo D/AT працює на акумуляторі, що зручно під час ремонтних робіт та відсутності електрики. Для роботи генератора гарячого повітря потрібна задня батарея 18 В Power X-Change. Акумулятор та зарядний пристрій з лінійки Power X-Change доступні окремо.
Теплова гармата Einhell GE-HG 18/370 Niro Li-Solo D/AT працює на газу (використовується пропан, бутан або суміш пропан-бутану). Генератор гарячого повітря спалахує п'єзо запалюванням, а п'єзоелектричний захист полум'я та захист від зворотного вогню забезпечують безпечну роботу. Має продуктивність до 1000 куб.м/год, вміщена в сталевий корпус, а зручна рукоятка дозволяє легко транспортувати гармату.
Серед головних переваг цієї моделі – це висока продуктивність, відсутність неприємного запаху в роботі, екологічність, надійність та економне споживання палива.
Холодне повітря за допомогою вентилятора надходить у корпус теплової гармати та нагрівається, проходячи через камеру згоряння. На виході ми отримуємо гаряче повітря. Також окремо ви можете придбати термостат для підтримки заданої температури.
Увага: у зв'язку з тим, що відпрацьовані гази нікуди не виводяться, для запобігання кисневому виснаженню приміщення повинні провітрюватися.
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника |
GE-HG 18/370 Niro Li-Solo |
|
Артикул |
2330805 |
|
Акумулятор: |
Немає, Li-ion 1 шт. - 18В |
|
Робочий тиск (макс.) |
1,5 бар |
|
Номінальна теплова потужність |
37 кВт |
|
Витрата повітря |
1000 м3/година |
|
Споживання газу |
2693 г/година |
|
Тип газового балона |
5 кг - 11 кг, пропан-бутан |
|
Тип газу: |
Пропан, Бутан, суміш Пропан-Бутан |
|
Вага нетто: |
4.65 кг |
|
Вага брутто: |
5.3 кг |
|
Розміри в упаковці: |
340 × 232 × 456 мм |
|
Гарантія |
36 місяців |
Акумулятори, зарядний пристрій можете купить в нашому інтернет-магазині в розділі Акумулятори Батареї Зарядні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газова |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Продуктивність | 1000 куб.м/год |
| Теплова потужність | 37 кВт |
| Ступінь захисту IP | 10 |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Ні |
| Режим вентиляції | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 232 мм |
| Довжина | 456 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 4.65 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Ступінь захисту, IP | 10 |