








5 400 ₴
Кущоріз акумуляторний Einhell GE-CH 36/65 Li-Solo серії Expert зріже навіть саму товсту живоплоту.
Тихий, безпечний та простий у використанні. Ви можете працювати саме там, де Вам це необхідно, завдяки відсутності кабелю живлення не потрібно в розетках і кабельних барабанах і немає ризику випадкового пошкодження кабелю або можливість спіткнутися про нього. Рухливі в протилежних напрямках двоклинкові леза виготовлені з обробленої лазером та заточені алмазом сталі та забезпечують чисті результати різу. Наявність дворучного вмикання/вимикання вимикача безпеки, який зупиняє різ менш ніж за 1 секунду під час відпускання перемикача, забезпечуючи високу безпеку під час роботи. Великий захисний щит гарантує безпечну експлуатацію.
Ножі кущі Einhell GE-CH 36/65 Li-Solo поставляються в міцній захисній упаковці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Довжина шини | 720 мм |
| Відстань між ножами | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 36 В |
| Довжина | 1180 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 231 мм |
| Вага | 4 кг |