






4 799 ₴
Електрична ланцюгова пила Einhell GC-EC 1935 є зручним, ефективним інструментом і практичним помічником для розпилювання дров, проріджування кущів і вирубки невеликих дерев.
Двигун має потужністю 1900 Вт, якісні шини OREGON довжиною 350 мм і ланцюг OREGON забезпечують хорошу продуктивність різання. Ланцюг може бути натягнутий і змінений без використання інструментів.
Для оптимальної передачі потужності та тривалого терміну служби, пила Einhell GC-EC 1935 має високоякісний, міцний металевий редуктор.
Захист від віддачі з миттєвим механічним гальмом ланцюга забезпечує високу безпеку при експлуатації.
Ця електрична ланцюгова пила Einhell GC-EC 1935 має автоматичну систему змащення ланцюга, а масляний бак має великий отвір, що дозволяє легко заливати мастило.
Велике оглядове вікно дозволяє легко перевірити, скільки масла залишилося в масляному баку. Надійні кігті зупинки забезпечують безпечну роботу з вирубки та різання на задану довжину, а також можуть бути використані в якості точки опори. Кабельний затискач для кріплення кабелю дозволяє зняти натяжіння та захищає кабель живлення від пошкодження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 350 мм |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 15.5 м/сек |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів | 7100 об/хв |
| Вага | 4.8 кг |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |