



2 760 ₴
Електрокоса Кентавр СК-1638Е – це ручні моторизовані вироби з верхнім розташуванням електричного двигуна, які призначені:
Робота садового інструменту залежить від стаціонарної мережі змінного струму з напругою 220 В та частотою струму 50 Гц. Потужність електричного двигуна становить 1600 Вт за максимальної швидкості обертання 10000 об/хв. Цього достатньо, щоб забрати територію до 10-25 соток. Верхнє розташування двигуна забезпечує правильний баланс інструменту під час роботи.
Завдяки використанню сучасних розробок і технологій, цей садовий інструмент наділений оптимальними робочими характеристиками. За своєю конструкцією електрокоса відноситься до простих класичних механізмів (електричний двигун, вал, конічний редуктор, шпиндель зі встановленим на ньому ножем або шпулею з ліскою).
Принцип дії виробу дуже простий: обертальний рух від електричного двигуна передається на вал. Конічний редуктор здійснює механічну передачу обертального моменту від валу на шпиндель, на якому закріплений ніж або шпуля з ліскою. Простота пристрою електрокоси є фактором надійності, що забезпечує її безвідмовну роботу в різних умовах.
Крім високих показників надійності й продуктивності електро-коси наділені рядом інших переваг, до числа яких входять:
| Напруга, В | 220 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Потужність, Вт | 1600 |
| Макс. швидкість обертання, об/хв | 10000 |
| Діаметр скошування волосінню, мм | 380 |
| Діаметр скошування ножем, мм | 255 |
| Діаметр волосіні, мм | 1,6 |
| Габарити упаковки, мм | 1930х230х110 |
| Маса нетто / брутто, кг | 6,0/7,2 |
| Роздільна штанга | Немає |
Дана новинка в асортименті компанії Кентавр, що швидко розвивається. Торгова марка, що спеціалізується на виробництві товарів для заміських ділянок та садових товариств. Різна продукція, від побутового до професійного застосування, торгового бренду відрізняється незмінною якістю та привабливим дизайном. Надійність та безпеку своєї техніки, компанія перевіряє на численних тестуваннях. Відповідність техніки необхідним стандартам якості та безпеки підтверджено сертифікатами. У кожній наступній моделі впроваджуються дедалі новіші і досконалі технології.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |