
850 ₴
Тример для трави електричний – необхідний електроінструмент для догляду за своїм газоном на дачі, приватному секторі або на роботі. Трава має властивість швидко виростати за літо і до перших заморозків. Газонокосарки не завжди зручні, доступні, а електричний триммер легкий, зручний для невеликих ділянок, тільки потрібен час та електрика. Скошування рослинності проводиться завдяки коротким ниткам із волосіні, що обертаються за допомогою електродвигуна на великій швидкості. Від робочої головки відходить штанга, для зручності та безпеки роботи її довжина становить 1 метр.
Електричний триммер ЕТ 352у ТМ «Кентавр» економний та надійний у роботі, простий у користуванні та обслуговуванні.
Тример призначений для скошування трави на невеликих площах, у незручних для ефективної роботи колісною газонокосаркою місцях (біля дерев, кущів, парканів, стовпів) або на місцевості, що має нерівний рельєф зі схилами.
За своєю конструкцією триммер відноситься до простих класичних механізмів: передня та задня рукоятки, електричний двигун, на валу якого встановлена шпуля з ліскою.
Технічні характеристики:
| Напруга, В | 220 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Потужність, Вт | 350 |
| Максимальна швидкість обертів, об/хв. | 14000 |
| Діаметр скошування волосінню, мм | 200 |
| Діаметр волосіні, мм | 1,2 |
| Габарити упакування, мм | 160х80х610 |
| Маса нетто/брутто, кг | 1,7/2,1 |
Тример електричний Кентавр ЕТ 352y - доступний і надійний інструмент для догляду за газоном на своїй ділянці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна ширина скошування | 200 мм |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 200 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна кількість оборотів | 14000 |