



2 768 ₴
Електрокоса СК-1638 — це ручний моторизований виріб із верхнім розташуванням електродвигуна, призначений для скошування трави на невеликих площах; для скошування трави в незручній для роботи колісній газонокосарці місцевості — біля дерев, кущів, парканів, стовбурів або на місцевості, що має нерівний рельєф зі схилами; для зрізання очерету, бур'янів і кущів, діаметр дул не перевищує 20 мм.
Завдяки використанню сучасних розробок і технологій ці вироби мають оптимальні робочі характеристики, а також вирізняються довговічністю та зносостійкістю основних частин і деталей.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |