





3 610 ₴
Електрокоса Vitals Master EZT 125s призначена для скошування рослинності. Найпотрібніша вона там, де неможливо або незручно використовувати колісну газонокосарку: на невеликих майданчиках, місцевості з нерівним рельєфом, схилах, у важкодоступних місцях. Зручна для обшкірування дерев, чагарників, парканів, стін, стовпів.
Потужний (1200 Вт) двигун і різальний інструмент електрокоси Vitals Master EZT 125s дають змогу з великою швидкістю косити рослинність волосінню, за допомогою тризубцевого ножа зрізати стебла та дули діаметром до 20 мм.
Коса зібрана з висококласного комплектування з дотриманням високих норм контролю якості. Міцний, досить еластичний пластик, з якого виготовлені кожух двигуна, захисний кожух різального інструменту, має гарну стійкість до ненавмисних термічних і механічних впливів.
Наплічний ремінь із карабіном і органи керування інструментом дають змогу працювати досить довго, не відчуваючи втоми.
На території України на всі деталі та частини електрокоси Vitals Master EZT 125 діє абсолютна гарантія 36 місяців.
Потужний (1200 Вт) двигун забезпечує високу продуктивність. Дає змогу з великою швидкістю косити рослинність волосінню, за допомогою тризубцевого ножа зрізати стебла та дула діаметром до 20 мм.
Обмотки статора та ротора виготовлені зі 100% міді. Завдяки цьому витримують велику робочу температуру (проти алюмінієвих або з мідно-алюмінієвого сплаву). Це забезпечує високу надійність, тривалий термін експлуатації двигуна.
Приводний вал електрокоси Vitals Master EZT 125s — прямий цілісний, жорсткий. Це гарантує тривалий термін експлуатації та надійне передавання крутного моменту на різальний інструмент.
Передня ручка має D-подібну форму. Його можна переміщати по штанзі та кріпити в найзручнішому для оператора місці. Задня ручка розміщена на корпусі електродвигуна. Для зручності оператора він прогумований. Можливість змінювати положення ручок дає змогу врахувати переваги та фізичні особливості оператора.
Редуктор електрокоси обладнаний тавотенцією (прес-оливкою). Завдяки цьому процес змащення редуктора швидкий і не вимагає розкриття механізму.
Виготовлений із міцного пластику кожух захищає оператора від травм у разі відскоку твердих предметів, якщо на них потрапив різальний інструмент.
Кожух обладнаний нерухомим ножем для відсічення зайвої довжини волосіні.
Для безпеки електрокоса обладнана електричним кабелем невеликої довжини. Для кріплення подовжувального кабелю на корпусі коси є гак.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Користувацькі характеристики | |
| Вібраційне навантаження, м/c2 | 4,42 |
| Діаметр волосіні, мм | 1,6 |