





2 071 ₴
Електричний тример Vitals Master EZT 053g призначений для скошування трави. Його застосовують там, де неможливо або незручно використовувати колісну газонокосарку, не треба зрізати товсті стебла та гілки. Це найкращий інструмент для практично ювелірної роботи на невеликих майданчиках, схилах, важкодоступних місцях і ділянках з нерівним рельєфом. Їм можна обкошувати дерева, чагарники, огорожі, бордюри, стіни, стовпи.
Електричний триммер Vitals Master EZT 053g підходить для професійної роботи та використання в домашньому господарстві. Завдяки простоті пристрою він надійний і служитиме довго. Мінімально низький рівень шуму та відсутність вихлопу дозволяють використовувати триммер для роботи в закритих приміщеннях – оранжереях та теплицях.
Тример важить всього 1,9 кг і належить до найкомпактніших. Мала вага, конструкція несучої штанги та ергономічних рукояток дозволяють ідеально збалансувати агрегат, надати йому оптимальну для оператора форму та розміри, і не відчувати втоми під час роботи.
Електродвигун
У даної моделі тримера - мінімум рухомих і обертових частин. Двигун розташований у нижній частині штанги. Шпуля з ліскою кріпиться безпосередньо до валу. Між двигуном і різальним інструментом немає передач і муфт, а значить, немає і пов'язаних із ними втрат потужності, шуму. Порівняно невеликої потужності (450 Вт) вистачає, щоб розвинути високі обороти (до 183 об/с) і цим забезпечити непогану продуктивність.
Телескопічна штанга
Основний елемент несучої конструкції – штанга – міцна та легка, тому що виконана з алюмінію. Не схильна до корозії, а тому служить довго. Телескопічна конструкція штанги дозволяє висунути її на оптимальну для оператора довжину. Штанга має зручний цанговий фіксатор.
Передня рукоятка
Передня ручка має регульований кут нахилу. Разом зі штангою, що змінюється по довжині, це дозволяє ідеально збалансувати агрегат, надати йому оптимальну для оператора форму і розміри, і не відчувати втоми при роботі.
Поворотна косильна головка
Кріплення ріжучої головки до штанги дозволяє повертати її проти годинникової стрілки на 180 °. Це забезпечує можливість косити траву вздовж стін та бордюрів.
Металевий обмежувач
До рухового блоку прикріплено металевий обмежувач. Він дозволяє косити траву навколо дерев, не побоюючись пошкодити кору.
Захисний кожух
Тример забезпечений захисним кожухом. Вони виготовлені з міцного пластику та захищають оператора від травм при відскоку твердих предметів, якщо на них потрапив ріжучий інструмент. Кожух оснащений нерухомим ножем для відсікання зайвої довжини волосіні.
Гачок для фіксації кабелю електроживлення
З метою безпеки електричний кабель тримера має невелику довжину. На корпусі інструменту є гачок для кріплення подовжувального кабелю.
Автоматична шпуля
Шпуля забезпечена системою Auto Feed, яка під час роботи тримера автоматично подає волосінь і цим забезпечує задану її довжину. Максимальний діаметр скошування складає 250 мм.
| Габарити | 260х105х950 мм |
| Потужність двигуна | 450 Вт |
| Тип двигуна | електричний |
| Вага | 2,4 кг |
| Тип живлення | Від мережі |
| Різальна система | ліска |
| Напруга | 220 В |
| Ширина стрижки | 250 мм |
| Швидкість | 11000 об/хв |
| Розташування двигуна | нижнє |
| Габарити паковання, мм | 920х230х145 |
| Країна виробник | Латвія |
| Діаметр волосіні, мм | 1,5 |
| Вібраційне навантаження, м/с² | 4,42 |
| Рівень шуму, дБ | 96 |
На всі деталі та частини тримера Vitals Master EZT 053g встановлена абсолютна гарантія 36 місяців. Вона діє на всій території України.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 250 мм |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 250 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Вібраційне навантаження, м/c2 | 4,5 |
| Діаметр волосіні, мм | 1,5 |