







2 367 ₴
Електричний тример Vitals Master EZT 063g призначений для скошування трави. Його застосовують там, де неможливо або незручно використовувати колісну газонокосарку, не треба зрізати товсті стебла та гілки. Це найкращий інструмент для практично ювелірної роботи на невеликих майданчиках, схилах, важкодоступних місцях і ділянках з нерівним рельєфом. Їм можна обкошувати дерева, чагарники, огорожі, бордюри, стіни, стовпи.
Електричний тример Vitals Master EZT 063g підходить для професійної роботи та використання в домашньому господарстві. Завдяки простоті пристрою він надійний і служитиме довго. Мінімально низький рівень шуму та відсутність вихлопу дозволяють використовувати тример для роботи в закритих приміщеннях – оранжереях та теплицях.
Тример важить лише 2,5 кг. Мала вага, конструкція несучої штанги та ергономічних рукояток дозволяють ідеально збалансувати агрегат, надати йому оптимальну для оператора форму та розміри та не відчувати втоми при роботі.
На всі деталі та частини тримера Vitals Master EZT 063g встановлена абсолютна гарантія 36 місяців. Вона діє на всій території України.
Електродвигун
У даної моделі тримера - мінімум рухомих і обертових частин. Двигун розташований у нижній частині штанги. Шпуля з ліскою кріпиться безпосередньо до валу. Між двигуном і різальним інструментом немає передач і муфт, а значить, немає і пов'язаних із ними втрат потужності, шуму. Порівняно невеликої потужності (550 Вт) вистачає, щоб розвинути високі обороти (до 183 об/с) і цим забезпечити непогану продуктивність.
Малий рівень шуму та відсутність вихлопу дозволяють використовувати тример для роботи в закритих приміщеннях – оранжереях та теплицях.
Двигун забезпечений платформою для кріплення допоміжних елементів.
Телескопічна штанга
Основний елемент несучої конструкції – штанга – міцна та легка, тому що виконана з алюмінію. Не схильна до корозії, а тому служить довго. Телескопічна конструкція штанги дозволяє висунути її на оптимальну для оператора довжину. Штанга має зручний цанговий фіксатор.
Передня рукоятка
Передня ручка має регульований кут нахилу. Разом із штангою, що змінюється по довжині, це дозволяє ідеально збалансувати агрегат, надати йому оптимальну для оператора форму і розміри, і не відчувати втоми при роботі.
Основна рукоятка
Основна рукоятка забезпечена прогумованою накладкою, яка запобігає зісковзанню руки. На основній рукоятці встановлено клавішу увімкнення/вимкнення. Це забезпечує комфортне керування двигуном та підвищує травмобезпеку.
Регульована косильна головка
Шарнірне кріплення ріжучої головки до штанги має ступінчасту фіксацію. Це дозволяє вибрати оптимальний кут нахилу - від горизонтального до вертикального. Крім того, є можливість повернути головку на 90° проти годинникової стрілки та косити рослинність безпосередньо вздовж бордюрів та стінок.
Напрямний ролик
Поруч із двигуном, на платформі, укріплений чотирисекційний циліндричний ролик. Він допомагає спрямовувати рух тримера при косіння вздовж стінок і бордюрів, запобігає небезпечному зближенню з ними ріжучої головки.
Захисний кожух
Тример забезпечений великим захисним кожухом. Вони виготовлені з міцного пластику і добре захищають оператора від травм при відскоку твердих предметів, якщо на них потрапив ріжучий інструмент. Кожух оснащений нерухомим ножем для відсікання зайвої довжини волосіні.
Гачок для фіксації кабелю електроживлення
З метою безпеки електричний кабель тримера має невелику довжину. На корпусі інструменту є гачок для кріплення подовжувального кабелю.
Автоматична шпуля
Шпуля забезпечена системою Auto Feed, яка під час роботи тримера автоматично подає волосінь і цим забезпечує задану її довжину. Максимальний діаметр скошування складає 270 мм.
| Потужність двигуна | 550 Вт |
| Тип двигуна | електричний |
| Комплектація | Тример і шпуля з ліскою в зборі, Захисний кожух з нерухомим різальним ножем, напрямний ролик, передня рукоятка, ЗІП |
| Тип живлення | Від мережі |
| Ріжуча система | ліска |
| Напруга | 220 В |
| Ширина стрижки | 270 мм |
| Швидкість | 10000 об/хв |
| Розташування двигуна | нижнє |
| Габарити паковання, мм | 250х110х930 |
| Маса нетто / брутто, кг | 2,5/3,0 |
| Країна виробник | Латвія |
| Діаметр волосіні, мм | 1,5 |
| Вібраційне навантаження, м/с² | 4,42 |
1. Тример і шпуля з ліскою в зборі.
2. Захисний кожух з нерухомим різальним ножем.
3. Направляючий ролик (тільки модель EZT 063g).
4. Передня рукоятка.
5. Комплект монтажних виробів.
6. Керівництво з експлуатації.
7. Упаковка
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 270 мм |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Вібраційне навантаження, м/c2 | 4,5 |
| Діаметр волосіні, мм | 1,5 |