





3 144 ₴
Рубанок електричний Vitals Master Re 82265ab відноситься до напівпрофесійних моделей, призначених для використання в умовах безперервної та інтенсивної роботи. Даний ручний електричний інструмент призначений для стругання деревини, плоских поверхонь і крайки.
Завдяки високій продуктивності й надійності він здатний виконувати різного роду завдання, як на невеликому виробництві, так і в домашніх умовах.
Алюмінієва база електрорубанка забезпечує ідеальне прилягання до оброблюваної деталі, дозволяє зберігати стійкість інструменту в усіх режимах роботи. Надійний електродвигун, а також якісні компоненти, значно збільшують термін його експлуатації.
Корпус і ручки електричного рубанка Vitals Master Re 82265ab виготовлені з високоякісного ударостійкого пластику. Передня ручка одночасно є регулятором глибини стругання. Максимальна глибина стругання становить 2 мм. Ширина ножів - 82 мм.
Електродвигун змінного струму має поперечне розташування осі обертання ротора, з'єднаний з різальним ротором ремінною передачею. Це спрощує обслуговування і підвищує надійність конструкції.
Модель Vitals Master Re 82265ab характеризується середньою потужністю двигуна (650 Вт) при фіксованій частоті обертів ротора 16500 об / хв. У поєднанні з широким діапазоном регулювань глибини стругання це дозволяє ефективно і якісно обробляти деталі з деревини будь-якої твердості та щільності.
Кнопка живлення має кнопку фіксації у включеному положенні. Джерелом енергії для електричного рубанка Vitals Master Re 82265ab служить однофазна мережа змінного струму з напругою 220-230 В і частотою 50 Гц. Також можна підключати цей інструмент до пересувної мініелектростанції (генератору) змінного струму потужністю від 1,5 кВт і більше.
Завдяки продуманій конструкції, високої надійності, зручності та безпеки в роботі напівпрофесійний електричний рубанок Vitals Master Re 82265ab є прекрасним вибором для самого вимогливого майстра або домашнього умільця.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 3.1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 295х181х242 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальна кількість оборотів | 16500 |
| Маса нетто/брутто, кг | 3,1/4,2 |
| Напруга, В | 230 |
| Частота струму, Гц | 50 |